Prociť to... Program Akce Památky

27-29.3.2020

Kačina_knihovna_2.jpg

Máš rád umění? My také. Tak ho pojď dělat s námi. Co? Že neumíš hrát, zpívat, malovat nebo tančit? Že nemáš talent? Dovol abychom tě vyvedli z omylu. Dovol, abychom tě přesvědčili, že žádné nadání ani magickou moc nepotřebuješ. Chceš důkaz? Tak se k nám připoj na naší cestě za láskou k umění.

Spousta Tvých pochybností vychází především ze strachu udělat chybu, který Ti vštěpuje společnost. Pojď ho překonat a vnoř se s námi do labyrintu, kde udělat chybu je jediný možný způsob k postupu. Jak totiž můžeš vědět, kterou cestou se vydat, když nevíš, kterou cestou se nevydat?

Když pojedeš na naši víkendovku, budeš mít šanci zjistit, že nic takového, jako chyba neexistuje. Existuje akorát objev. Objev, kudy cesta nevede. Objev, který je běžný, ba dokonce zcela nezbytný pro jakýkoli posun. Ať už jsou tvé umělecké schopnosti na jakékoli úrovni, nemůžeš produkovat špatné umění, pokud nemáš strach z neúspěchu, nejsi v křeči a ve stresu a pokud to všechno nebude procítěné a vycházet z tvého nitra. Pojď si s námi hrát s uměním v mnoha jeho formách, udělej krok k překonání strachu z neúspěchu. Vyjdi z každodenního stresu a uvolni se, zjisti, že každý může být součástí umění. Ale hlavně… Prociť to!


Chyba! Chyba syntaxe bloku: ---if_not promenna=prace,---.
Druh: Dobrovolnická
Pomůžeme s: Chyba! Neznámá proměnná: prace.
Místo: Zámek Kačina
Věk: od 16 do 26 let
Pořádající ZČ nebo klub: Rozruch
Organizátorský tým: Honza, Vilém, Zdenča a Dia
Účastnický poplatek (Kč): 200
Přihlášení a kontakt: Zdenka Češpírová
Telefon: 721401726
Email: zdenicka.ces@gmail.com
Přílohy: Kačina_knihovna_2.jpg

Nejbližší akce

  • Víkendovky