Poznej mystické kořeny josefovského údolí III. Program Akce Památky

30.3 - 2.4.2018 Sraz: 20:00

Je mozný dřívější odjezd (např. již v neděli) !

Společná akce s organizací TamJdem

Mystika josefovského údolí v CHKO Moravský kras přitahuje lidi již od nejstarších časů osídlení těchto končin. končin.

Vydejte se s námi na toto místo pomoci svoji prací k postupné rekonstrukci tamních historických i výstavba nových staveb.

Čeká nás práce při stavbě DobroDomku (dřevostavba - provozní objekt s budoucím podkrovím pro dobrovolníky a Lesním mini hotelem) a úprava jeho okolí. Přípravy dřeva na další topnou sezónu a při úklidových pracích v okolí a v ně objektů (úklid areálu po probíhajících rekonstrukcích a po zimě). Případně další práce na zvelebení areálu EVC Švýcárna.

Poodhalte mystičnost tohoto místa i vlastního nitra. Kromě práce nám k tomu napomůže objevná výprava(výlet do nedaleké jeskyně, na vyhlídku) a některá z aktivit realizované v tomto seberozvojovém centru.Budeme mít na výběr mezi seberozvojovými hrami, meditací, Improdivadlem, AkroJóga atd.

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Účastnický poplatek: 280 až 380,-Kč (podle počtu účastníků). V případě, že by byl účasnický poplatek pro tebe překážkou v účasti, tak nám napiš/zavolej, a nějak se domluvíme. Účastnický poplatek je, v případě tvé neúčasti, nevratný. Ale můžeš za sebe najít náhradníka.

Robby, Zuzka, Tereza (TamJdem) a spol.

Kontakt: modry.kamen@centrum.cz, 603 375 481 (Robby)


Druh: Pracovní
Pomůžeme s: Pomocné práce při rekonstrukci místních historických budov, lesního baru a práce na zkrášlení venkovního areálu.
Strava: můžete si vybrat
Místo: EVC Švýcárna (CHKO Moravský kras)
Věk: od 15 do 40 let
Pořádající ZČ nebo klub: ZČ HB Modrý kámen
Organizátorský tým: Robby, Zuzka Š., Tereza a spol.
Účastnický poplatek (Kč): 280
Přihlášení a kontakt: Robert Kubáň
Telefon: 603375481
Email: modry.kamen@centum.cz
Web: svycarna.eu/node/785

Nejbližší akce

  • Víkendovky

Žádná data pro tento dotaz!